Libeeria

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Libeeria kinnisvara müügikuulutusi.

Libeerias müügiks olev kinnisvara

Libeeria Vabariik on Lääne-Aafrika riik, mis piirneb põhjaga Sierra Leone ja Guineaga ning idas Côte d'Ivoire'iga. Hiljuti on neid vaevanud kaks kodusõda, mis on sadu tuhandeid põgenikke välja viinud ja hävitanud Libeeria majanduse.

Selle pealinn on Monrovia

Libeeria on riik, mis asutati vabanenud orjade poolt, ja praegu kannab Libeeria mitmete kodusõda, riigipöördeid, poliitilisi revolutsiooni ja võimuvõitlusi, rääkimata laastavast Ebola epideemiast.

Majanduslik ja poliitiline olukord ei ole stabiilne ning see muudab Libeerias müüdavatest kinnisvaraobjektidest huvitatud investoritele raskeks uurimise. Püsivalt kasvavale kohalikule elanikkonnale ja eluasemevajadustele üha enam on olukord parem.

Kindlasti on parim koht, kus Libeerias müüa kinnisvara, on Monrovia, kus elab üle ühe miljoni Libeeria. Riigi suurim linn on elav koht, kus valitsus püüab rahuldada vajalike eluruumide nõudmisi.

Gbarnga on veel üks huvitav linn, kust otsida Libeerias müügiks mõeldud kinnisvara. See võib tunduda vaid Libeeria sisemaal, kuid see on koduks Cuttingtoni ülikoolile; üks prestiižikamaid riigis üle sajandi.

 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB